Badanie DIRP-SCAN

Diagnostyka DIPR-Scan Lublin

Środowisko, w którym żyjemy zmusza nas do stałego kontaktu z ogromną ilością wirusów, bakterii, grzybów, pleśni, pierwotniaków czy jaj i larw pasożytów. Naukowcy zbadali, że na rączce wózka sklepowego znajduje się mnóstwo jaj pasożytów, na banknotach znajdują się tysiące szczepów bakterii, wirusów i grzybów. Jednakże niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Dopiero moment, kiedy zaczynamy chorować, nagle spada nam odporność i nasilają się symptomy, takie jak: chroniczne zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, częste biegunki, zaparcia, przeziębienia i przewlekły katar czy ból zatok, zmusza nas do poszukiwania przyczyny naszych problemów zdrowotnych.

Niezwykle pomocne w takiej sytuacji jest badanie DIRP-SCAN, które umożliwia skan całego organizmu w celu wykrycia ognisk zakaźnych wirusów, bakterii, grzybów, pierwotniaków czy pasożytów. W czasie badania w organizmie człowieka skanowane są różne częstotliwości, na których występują w/w patogeny i ich toksyny. Jest to szybka i skuteczna metoda w wykrywaniu różnego rodzaju patogenów.

DIRP-SCAN jest to jeden z podstawowych elektronicznych testów biorezonansowych wykonywanych w naszym centrum.

Vega-Test

Innym badaniem pozwalającym na ogólną ocenę stanu zdrowia oraz stanu wszystkich narządów i układów jest Vega-Test, czyli test obciążeń organizmu. To badanie też wykonujemy w naszym centrum medycyny naturalnej.

Niezwykle pomocne w takiej sytuacji jest badanie DIRP-SCAN, które umożliwia scan całego organizmu w celu wykrycia ognisk zakaźnych wirusów, bakterii, grzybów, pierwotniaków czy pasożytów. W czasie badania w organizmie człowieka skanowane są różne częstotliwości, na których występują w/w patogeny i ich toksyny. Jest to szybka i skuteczna metoda w wykrywaniu różnego rodzaju patogenów.

ZAPRASZAMY NA KOMPLEKSOWE TESTY
I KONSULTACJE ZDROWOTNE W NASZYM CENTRUM.

Leave a Comment