Badanie DIRP-SCAN

Diagnostyka DIPR-Scan Lublin

Środowisko, w którym żyjemy zmusza nas do stałego kontaktu z ogromną ilością wirusów, bakterii, grzybów, pleśni, pierwotniaków czy jaj i larw pasożytów. Naukowcy zbadali, że na rączce wózka sklepowego znajduje się mnóstwo jaj pasożytów, na banknotach znajdują się tysiące szczepów bakterii, wirusów i grzybów. Jednakże niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Dopiero moment, kiedy zaczynamy chorować, nagle spada nam odporność i nasilają się symptomy, takie jak: chroniczne zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, częste biegunki, zaparcia, przeziębienia i przewlekły katar czy ból zatok, zmusza nas do poszukiwania przyczyny naszych problemów zdrowotnych. Tymczasem bez odpowiedniej diagnozy trudno wdrożyć leczenie bólu brzucha czy głowy, bo przyczyn tych dolegliwości  może być tak wiele.

Niezwykle pomocne w takiej sytuacji jest badanie DIRP-SCAN, które umożliwia skan całego organizmu w celu wykrycia ognisk zakaźnych wirusów, bakterii, grzybów, pierwotniaków czy pasożytów. W czasie badania w organizmie człowieka skanowane są różne częstotliwości, na których występują w/w patogeny i ich toksyny. Jest to szybka i skuteczna metoda w wykrywaniu różnego rodzaju patogenów.

Dzięki badaniu DIRP-SCAN upewnią się Państwo, czy za nękającymi Was bólami brzucha, głowy czy innymi dolegliwościami nie stoją znajdujące się w Waszym organizmie patogeny. Jeśli tak, będzie można wdrożyć leczenie, jeśli nie – szukać pomocy u innych specjalistów.

DIRP-SCAN jest to jeden z podstawowych elektronicznych testów biorezonansowych wykonywanych w naszym centrum.

Vega-Test

Innym badaniem pozwalającym na ogólną ocenę stanu zdrowia oraz stanu wszystkich narządów i układów jest Vega-Test, czyli test obciążeń organizmu. To badanie też wykonujemy w naszym centrum medycyny naturalnej.

Niezwykle pomocne w takiej sytuacji jest badanie DIRP-SCAN, które umożliwia scan całego organizmu w celu wykrycia ognisk zakaźnych wirusów, bakterii, grzybów, pierwotniaków czy pasożytów. W czasie badania w organizmie człowieka skanowane są różne częstotliwości, na których występują w/w patogeny i ich toksyny. Jest to szybka i skuteczna metoda w wykrywaniu różnego rodzaju patogenów.

ZAPRASZAMY NA KOMPLEKSOWE TESTY
I KONSULTACJE ZDROWOTNE W NASZYM CENTRUM.

Leave a Comment