Centrum medycyny naturalnej – nasi specjaliści

Certyfikowani konsultanci w oparciu o dane z urządzeń diagnostycznych, np. biorezonansu, zinterpretują wyniki testów oraz przeprowadzą profesjonalną konsultację zdrowotną z zaleceniem określonej terapii pod kątem konkretnych przypadków w celu przywrócenia homeostazy – równowagi biodynamicznej w organizmie.

Diagnostyka i dobór terapii medycyny naturalnej

Naturopaci i mikrobiolodzy na podstawie wyników testów zalecą Państwu określoną terapię medycyny naturalnej, nauczą sposobów dbania o swoje zdrowie, dobiorą odpowiednią dietę i opracują indywidualny program terapeutyczny stosownie do Państwa potrzeb zdrowotnych.

Certyfikowani diagności naszego centrum zostali odbywali specjalistyczne szkolenia temat diagnostyki i terapii biorezonansoeych przeprowadzane przez lekarzy rosyjskich i ukraińskich, którzy z powodzeniem stosują te naturalne metody w szpitalach i klinikach medycznych w Rosji i na Ukrainie. Dbając o jakość naszych usług i skuteczność diagnostyki i terapii nasz personel regularnie bierze udział w szkoleniach kierunkowych w celu podnoszenia swoich kwalifikacji.

Nasz personel stanowią dyplomowani naturopaci, którzy zdali egzamin państwowy do zawodu Naturopata (kod zawodu nr. 323009) i w rozumieniu prawa są kwalifikowani do wykonywania tego zawodu. (Obecnie w Polsce mamy ok.250 dyplomowanych naturopatów).

ZAPRASZAMY NA KOMPLEKSOWE TESTY
I KONSULTACJE ZDROWOTNE W NASZYM CENTRUM.