Vega-Test – test obciążeń organizmu

Badanie EAV Lublin Vega Test Badanie Volla

W naszym centrum medycyny naturalnej wykonujemy badania za pomocą nowoczesnych aparatów służących do diagnostyki elektroakupunkturowej Vega – Test i EAV wg metody Volla z modyfikacją dr Shimmela. Metoda ta cechuje się niezwykłą skutecznością oceny stanu zdrowia organizmu.

Innym badaniem umożliwiającym prześwietlenie całego organizmu oraz służącym wykryciu groźnych bakterii, grzybów i wirusów jest badanie DRIP-SCAN  – zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji.

Vega – Test – jakich informacji dostarcza? 

Vega – Test dostarcza informacji o:

– stanie układu immunologicznego (alergia, autoalergia i autoimmunita)

– ogólnym stanie zdrowia organizmu (stan wszystkich narządów i układów – serce, płuca, nerki, śledziona i wątroba)

– zaburzeniu równowagi kwasowo-zasadowej

– obciążeniu mikrobiologicznym (bakterie, pasożyty, grzyby, wirusy)

– metabolizmie i jego ewentualnym zaburzeniu

Vega – Test daje możliwość doboru odpowiednich suplementów diety i zestawów witamin, wypełnień stomatologicznych oraz kosmetyków.

Pozbywając się z organizmu ognisk zakaźnych, obciążeń chemicznych i mikrobiologicznych oraz zachowując odpowiednią profilaktykę (aktywność fizyczna, właściwa dieta) przyczyniamy się do obniżenia w znacznym stopniu ryzyka chorób cywilizacyjnych tj.: nadciśnienie tętnicze, zawał, nowotwory, cukrzyca itp. W czasie jednego testu sprawdzamy organizm na obecność kilkudziesięciu różnych rodzajów ognisk zakażnych bakterii, wirusów grzybów, pierwotniaków i pasożytów. Vega – Test jest obecnie jedną z najskuteczniejszych dostępnych metod diagnostycznych wykorzystywaną w celu określenia przyczyn konkretnych  dolegliwości.

Test EAV – co wykrywa?

Vega – Test wykrywa między innymi:

Borrelię – krętkowicę kleszczową przenoszą nie tylko kleszcze głównie z rodzaju Ixodes, lecz także komary, meszki, pluskwy i inne insekty, chlamydię – nanobakterie odpowiedzialne za infekcje dróg oddechowych, wylewy i zawały, bezpłodność. itd.

Vega – Test jest nie tylko skuteczną metodą diagnostyczną, ale równie skuteczną metoda profilaktyczną. Podczas badania otrzymujemy pełny obraz stanu zdrowia organizmu, wszystkich jego układów i narządów (serce, nerki, płuca, mózg, wątroba, śledziona, jelita i in.); informację o stanie układu immunologicznego, diagnozujemy obecność patogenów w organizmie, toksyn wszelkiego pochodzenia, obciążeń chemicznych, skażenia metalami ciężkimi i toksycznymi oraz obecność lub braki witamin i minerałów.

Dzięki badaniu Vega – Test widzimy często zagrożenia na wiele miesięcy czy nawet lat naprzód ponieważ symptomy najgroźniejszych dla życia chorób są już widoczne o wiele wcześniej niż następujące po nich dolegliwości. Zbadanie przyczyny a następnie stymulacja układu immunologicznego do wyeliminowania z organizmu infekcji jest całkowicie nieinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne.

Jak działa diagnostyka Vega – Test?

Vega – Test wg metody dr R. Volla

Wykorzystując metodę Vega – Test (elektropunkturę według dr. Volla) można określić stan poszczególnych narządów wewnętrznych oraz stworzyć mapę toksycznych obciążeń organizmu poprzez pomiar częstotliwości rezonansowych poszczególnych tkanek oraz narządów. Jeśli nastąpi zakłócenie wzorcowych częstotliwości oznacza to, że badany obszar funkcjonuje nieprawidłowo. Stosując odpowiedni wzorzec, mamy możliwość, aby ustalić przyczynę nieprawidłowości i wskazać jej umiejscowienie w organizmie. Metoda uznawana jest obecnie za jeden z najlepszych nieinwazyjnych sposobów diagnostyki. Chociaż w Polsce jeszcze mało znana, na świecie posługuje się nią tysiące lekarzy.

VEGA TEST Lublin

Vega-Test, nazywany również testem obciążeń organizmu, to niezwykle precyzyjne badanie, którego celem jest odczytanie mapy toksycznych obciążeń organizmu; jest to pełna informacja ilości i rodzaju toksyn, pasożytów, grzybów i innych zanieczyszczeń. Ustalenie w/w obciążeń organizmu pozwala na dobranie dokładnej metody terapii ukierunkowanej na detoksykację organizmu i przywrócenie stanu homeostazy – równowagi biodynamicznej.

Vega-Test – co obejmuje badanie?

VEGA TEST metodą dr Helmuta Schimmela obejmuje sprawdzenie:

– Ognisk zakaźnych bakterii, wirusów,grzybów, pierwotniaków i pasożytów

-obciążeń fizjologicznych w pracy poszczególnych układów w organizmie

– obciążeń pracy poszczególnych narządów

– Alergii pokarmowych

– Niedoborów minerałów i witamin

– Ogólnej kondycji organizmu.

W ramach tego badania otrzymujecie Państwo szczegółową konsultację zdrowotną i zalecenie konkretnej terapii w kierunku wykrytych problemów.

ZAPRASZAMY NA KOMPLEKSOWE TESTY
I KONSULTACJE ZDROWOTNE W NASZYM CENTRUM.

Leave a Comment